Ładowanie

Maintenance mode

Facebook INSTAGRAM

Skydive

Sebastian Góra Górecki

Pewne życiowe perypetie sprawiły, że szukałem nowych wyzwań. Miałem silną potrzebę przełamania rutyny oraz nowych wyzwań. Chciałem też pracować nad swoimi słabościami a jedną z nich był lęk wysokości, z którym chciałem się zmierzyć. Lubię nietuzinkowe rozwiązania dlatego postanowiłem spróbować skoków spadochronowych. Na początku była adrenalina i strach ale teraz czuję już tylko prawdziwą przyjemność. Co dają mi skoki? Poczucie wolności, możliwość doskonalenia techniki (akrobacje) oraz spędzenie czasu w fajnym towarzystwie, które jest tak samo szalone jak ja.

W 2016 zrobiłem kurs skoczka spadochronowego. Obecnie skaczę na Strefa Spadochronowa Silesia

25.08.2019 oddałem swój 100 skok

Skoki spadochronowe przy okazji zapoczątkowały nowy sport. Poznałem tam Tomka, który jest instruktorem – FlySpot

 

FlySpot

Flyspot to tunele aerodynamiczne, symulatory swobodnego spadania. Miejsca, w których grawitacja nie istnieje. Od strony technicznej: są to pionowe tunele o średnicy 4,5 metra o zamkniętym obiegu powietrza w którym wentylatory dużej mocy wytwarzają jednorodny strumień powietrza o prędkości do 330 km/h. Tunel aerodynamiczny to urządzenie do spełniania odwiecznego marzenia człowieka – swobodnego unoszenia się w powietrzu, latania niczym ptak.

 

2016 rok -początek przygód
3 lata podniebnych przygód
100 skoków spadochronowych
280 km/h prędkość spadania
330 km/h max. prędkość w tunelu
Sebastian Góra Górecki

Sport jest moją pasją i odskocznią od codzienności. Wyzwania jakie ze sobą niesie, ukształtowały mój charakter i podarowały wolność, dzięki której zamiast ograniczeń dostrzegam same możliwości.